Fakir Elektrik Süpürgesi Çekmiyor

Fakir marka süpürgenizin çekmediğini düşünüyorsanız eğer kontrol etmeniz gereken bazı parçalar olacaktır. Makine üzerindeki kapakların tam oturup oturmadığını kontrol edin. Hafif bir açıklık ya da esneme durumunda ne yazık ki süpürgeleriniz çalışmayacaktır.

Bununla birlikte hortumun eksik takılması ya da tam takılmaması durumu da yine bu sorunu gün yüzüne çıkartıyor. Kontrollerinizi bu doğrultuda yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Devir ayarlarını kontrol etmeyi unutmayın. Her ne kadar basit bir yöntem gibi görünse de zaman zaman kullanıcılar bu detayı es geçiyor ve makinenin çekim gücünün azaldığını düşünüyorlar. Eğer en düşük çekim seviyesinde ise bu durum normal ve arttırarak sizler de sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Toz torbası kontrolünü ihmal etmeyelim ve hatta bunu her temizlik öncesi mutlaka yapmanız gerekiyor. Toz torbasının dolu olması, çekim gücünü büyük ölçüde zayıflatacak ve makinelerinizden verim almanızı da engelleyecektir.

Devam eden sorun durumunda ise Fakir Süpürge Servis ekiplerini arayabilir ve servis desteği için sizler de hiç vakit kaybetmeden randevu taleplerinizi iletebilirsiniz.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com