Fakir Elektrik Süpürgesi Emiş Gücü Neden Azalır?

Fakir marka süpürge kullanıcılarının sorunlarına değinmeye devam ediyoruz. Fakir tarafından üretilen elektrik süpürgelerinin en önemli özelliği, emiş gücünün diğer markaların ürünlerine kıyasla daha yüksek olmasıdır. Peki ama emiş gücünde yaşanan sorunun kaynağı nedir? Bu sorunun en önemli nedenlerinden bir tanesi toz torbasının dolu olmasıdır.

Her temizlikten önce eğer gerekiyorsa toz torbalarınızı temizleyin ve değişimini doğru bir şekilde yapın. Torba içerisinde birikmiş olan toz tabakası, bir süre sonra emiş gücünü azaltıyor ve makinelerinizden elde edeceğiniz verimi de bir hayli düşürüyor. Bu sorunu yaşamamak adına temizlik öncesi kontrolün mutlaka yapılması gerekiyor.

Bir diğer neden ise hava kanallarının tıkanması ve hortumun, makineye doğru bir şekilde bağlanmamış olmasıdır.

Tüm bu kontrolleri yapıp gerekli müdahalede bulunmanıza rağmen sorun devam ediyorsa eğer sizler de hiç tereddüt etmeden Fakir Servis ekiplerine başvurabilirsiniz. Gerekli müdahale en kısa süre içerisinde yapılıyor ve yine kısa bir süre içerisinde süpürgelerinizi sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyorsunuz. Emin olun kısa süre içerisinde sorunu çözeceklerdir.

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Müşteri Hizmetleri


Öneri - tavsiye veya şikayetlerinizi bize yazınız.

Fakir Servis Numarası :

444 78 56

Mesai Saatleri :

Pazartesi - Cuma: 08:00 - 21:00
Cumartesi: 09:00 - 20:00

Fakir Servis. Marka ilgili firmaya aittir, özel servis olarak hizmet veriyoruz.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA