Fakir Elektrik Süpürgesi Isınınca Duruyor

Elektrik süpürgesinin aşırı ısınma ile birlikte kendini kapatması, aslında olumlu bir hamle ve Fakir marka ürünlerde de bunu net bir şekilde görebiliyoruz. Bu sayede büyüyecek olan zararı engellemiş oluyor ve kendini güvence altına alıyor. Makinelerinizi uzun süre çalıştıracak olsanız bile ara ara dinlendirmeniz ve fişten çekmeniz gerekiyor. Bu şekilde bir kullanım daha sağlıklı ve daha doğru olacaktır.

Isınmanın en önemli nedenlerinden biri ise toz torbasının, kapasitesinden daha fazla dolmuş olmasıdır ve gerekli temizleme işlemi yapılmadığı takdirde ısınma sorunu karşınıza çıkacaktır. Toz torbasının yanı sıra makinenin diğer parçalarının, makine içerisinde doğru yerleşimde olup olmadığını da kontrol etmeniz gerekiyor. Aksi bir durum söz konusu ise aşırı ısınmanın meydana gelmesi gayet normal bir durumdur.

Tüm adımları takip etmenize rağmen devam eden bir sorun varsa eğer Fakir teknik servis ekiplerinden yardım isteyebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza gelerek ürünü detaylı bir şekilde inceliyor ve var olan sorunun çözümü için gereken her şeyi yapıyorlar. Bireysel müdahale yeterli olmadığında ekipler yardımcı olacaktır.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com