Gaziosmanpaşa Fakir Teknik Servisi

Evde temizlik deyince akla Fakir gelmektedir. Çünkü Fakir halı temizliğinde bir numaradır. Sebebi ise halıyı temizlerken hem halı yüzeyinde hem de odanızda bulunan bütün tozları içine çekmekte ve suya hapsetmektedir. Özellikle toza karşı alerjisi olanların ve astım gibi rahatsızlığı olanların tercih ettiği ürün çok sağlam olmaktadır.

Fakir Servis Gaziosmanpaşa – 444 88 48

Bilindiği üzere Fakir ürünler çok dayanıklı olmaktadır. Gerekli kullanım kurallarına dikkat edildikten sonra Fakir ürünlerinde kolay kolay herhangi bir arıza söz konusu olmamaktadır. Genellikle doğru kullanıldığında uzun süren garanti müddeti içinde hiç garantiye gitmemektedir. Ancak garanti süresi dolduktan sonra meydana gelen arızadan dolayı bu kadar masraf edilerek alınan cihazın bir kenara atılması hiç doğru değildir. Genellikle insanlar pahalı olan parçalardan dolayı arıza yapan Fakir ürünlerini kullanmamaktadırlar.

Ancak firmamız Özel Fakir Teknik Servis hizmeti sağlamakta ve bunu da en uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Siz de Türkiye’nin her yerinde bize ulaşarak hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Ancak firmamız yetersiz olan Fakir yetkili servisi sebebi ile Fakir Servis hizmetini Fakir özel servis olarak ücretli bir şekilde vermektedir. Siz de İstanbul Gaziosmanpaşa’nın her yerinden bize ulaşarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız tarafından yapılan servis hizmeti ile değiştirilen parça 1 yıl süre ile firmamızın garanti kapsamındadır.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com